Kidz Music Live

zondag 26 mei

Op 26 mei vindt Kidz Music Live! plaats. Georganiseerd door harmonie Musis Sacrum uit Bakel. Een spectaculaire show door en voor kinderen. Sporthal de Beek wordt hiervoor omgetoverd tot een heus theater.

Tijdens deze show zullen de kinderen van het regionale opleidingsorkest 4FUN en de slagwerkers van B.O.T.S. de show stelen met nummers van onder andere Susan en Freek, the Weeknd en Guus Meeuwis maar ook andere verrassende acts. Niet alleen de muzikanten van 4FUN en B.O.T.S. zullen te zien en horen zijn, maar ook leerlingen van beide basisscholen, verschillende dansgroepen en solisten zijn te bewonderen op dit prachtige, grote, professionele podium.

De zaal opent om 15.00 uur, de show start om 15.30 uur. Kaarten zijn nog te koop via  https://www.ticketview.nl/shop/musissacrumbakel. Dit wil je toch niet missen?!

Neem contact op

Beekakker 13
5761EN Bakel
Plan je route

vanaf jouw locatie

Wanneer

Locatie