Fotozoektocht per familiefiets in Asten-Heusden
15 mei, 22 mei en nog 5 dagen
Fotozoektocht per familiefiets
Aanvang 14.00 uur van de uitgezette route, plaats de foto’s op de juiste volgorde!
Deelname € 7.50 p.p., kinderen tot 10 jaar € 5,-.
Tijdsduur ca. 1,5 uur.
Peelexpress groepsactiviteiten, Behelp 13, Asten-Heusden.
Voor meerdere activiteiten, andere tijdstippen, of info: www.peelexpress.nl
tel: 0493-693222
Neem contact op
Wanneer
- Elke woensdag t/m 26 juni 2024 14.00 - 15.30 uur
Ook interessant
Kermis bij Gij en Ik en Buskens Gemert
Kermis bij Gij en Ik en Buskens Gemertt/m 12 mei
Van 8 tot en met 12 mei is het kermis bij cafe Gij en Ik en Buskens Gemert . Diverse activiteiten.
Gemert
Varia
sPeelse Expeditie in Nationaal Park de Groote Peel
sPeelse Expeditie in Nationaal Park de Groote Peelt/m 10 mei
Ospel
Varia, Wandelen
Toertochten
Toertochtendonderdag 9 mei
In clubverband met TC 't Verzetje Deurne
Deurne
Fietstocht, Fietsen
Tentoonstelling met Schenkingen en Aanwinsten
Tentoonstelling met Schenkingen en Aanwinstent/m 26 mei
In de afgelopen periode heeft Museum De Wieger een aantal passende werken aan de collectie mogen toevoegen
Deurne
Exposities, Varia
Expositie Museum Klok en Peel - Klokken van de wereld
Expositie Museum Klok en Peel - Klokken van de wereldt/m 31 december
Asten
Exposities, Expo, Varia
Lentekasteel Helmond
Lentekasteel Helmondt/m 12 mei
Helmond
Varia
Fotopuzzeltochten Tafeltennisvereniging Een en Twintig
Fotopuzzeltochten Tafeltennisvereniging Een en Twintigt/m 30 september
Beek en Donk
Fietstocht
Jump 4 Joy
Jump 4 Joyt/m 12 mei
Hét meerdaagse paardenevenement van Nederland in Deurne
Deurne
Sportevenement, Varia
Leif de Leeuw Band
Leif de Leeuw Bandvrijdag 10 mei
Helmond
Varia
Sip & Paint
Sip & Paint10 mei t/m 19 september
Helmond
Varia