Bezichtiging Molen De Oostenwind op woensdag
t/m 30 oktober
Bezichtiging Standerd Molen De Oostenwind
Molenaar Geert van Stekelenburg vertelt u alles over deze prachtige standerdmolen.
Wilt u een rondleiding met een groep dan kunt u dat met de molenaar bespreken.
Entree vrijwillige bijdrage.
Neem contact op
Wanneer
- Elke woensdag t/m 30 oktober 2024 13.00 - 17.00 uur
Ook interessant
Kermis bij Gij en Ik en Buskens Gemert
Kermis bij Gij en Ik en Buskens Gemertt/m 12 mei
Van 8 tot en met 12 mei is het kermis bij cafe Gij en Ik en Buskens Gemert . Diverse activiteiten.
Gemert
Varia
sPeelse Expeditie in Nationaal Park de Groote Peel
sPeelse Expeditie in Nationaal Park de Groote Peelt/m 10 mei
Ospel
Varia, Wandelen
Tentoonstelling met Schenkingen en Aanwinsten
Tentoonstelling met Schenkingen en Aanwinstent/m 26 mei
In de afgelopen periode heeft Museum De Wieger een aantal passende werken aan de collectie mogen toevoegen
Deurne
Exposities, Varia
Heemhuis De Vonder
Heemhuis De Vonderwekelijks
Op donderdagavond is het heemhuis open.
Someren
Rondleiding, Museum bezoeken
De beroemde prentbriefkaarten van Berkers Verbunt Museum Klok & Peel
De beroemde prentbriefkaarten van Berkers Verbunt Museum Klok & Peelt/m 30 juni
Asten
Exposities, Rondleiding, Excursie
Bezoekje aan Vogelasiel Someren.
Bezoekje aan Vogelasiel Someren.t/m 30 juli 2025
Lierop
Rondleiding
Expositie Museum Klok en Peel - Klokken van de wereld
Expositie Museum Klok en Peel - Klokken van de wereldt/m 31 december
Asten
Exposities, Expo, Varia
Lentekasteel Helmond
Lentekasteel Helmondt/m 12 mei
Helmond
Varia
Jump 4 Joy
Jump 4 Joyt/m 12 mei
Hét meerdaagse paardenevenement van Nederland in Deurne
Deurne
Sportevenement, Varia
Leif de Leeuw Band
Leif de Leeuw Bandvrijdag 10 mei
Helmond
Varia