Actief en Sportief, Fietsen, Golf, Uit met kinderen, Vissen, Wandelen, Wellness & Beauty en zwemmen in Asten, Asten-Heusden en Ommel

Wie Asten zegt, zegt klokken. Vandaar dat een bezoek aan Asten niet compleet is zonder een kijkje te nemen bij het Museum Klok & Peel. Maar Asten is natuurlijk veel meer dan alleen klokken, wat dacht u van ons prachtige natuurgebied De Peel, een heerlijke omgeving die bij uitstek te voet of per fiets uitstekend te verkennen is. Kom naar Asten en laat u verrassen door de prachtige Peelstreek die bekend staat om haar cultuurhistorie. Maar ook voor de Brabantse gezelligheid bent u in Asten aan het juiste adres, wat dacht u van de leuke terrasjes, caf├ęs en eetgelegenheden? U bent van harte welkom in Asten, Heusden en Ommel!