25 jaar Peelfeesten/Dorpsfeesten Helenaveen 2018

Activiteiten voor jong en oud  worden georganiseerd met behulp van talloze vrijwilligers van diverse verengingen. Daarnaast dragen zij bij aan de toeristische en recreatieve uitstraling van Helenaveen

Programma
Vrijdag 8 juni om 21:00 uur


Zaterdag 9 juni vanaf 21.30 uur

Zondag 10 juni vanaf 11:00 uur

Super-Sunday vanaf 14:00 uur
Voor de basisschooljeugd vanaf groep 4 wordt Super Sunday georganiseerd. Om 14.00 uur zullen in teams van 2 kinderen, een 7-tal spelen worden gespeeld. Aan het einde van de middag zal duidelijk worden welk team het beste heeft gescoord op de verschillende onderdelen: durf, doen, denken en uithoudingsvermogen.

Voor de ouderen
(vanaf de middelbare school) wordt dit jaar vanaf 16:00 uur het spectaculaire ‘Schommel d’r in’ georganiseerd.
Na het succes van ‘Fiets ‘m d’r in’ van vorig jaar vindt dit evenement in een vernieuwde versie weer plaats op de Helenavaart. Uiteindelijk zal blijken wie, gezeten op een schommel, de langste afstand kan springen vanaf de schommel

Prijsuitreikingen en winnaars loterij
Vanaf 18.00 uur worden de prijsuitreikingen en de winnaars van de loterij bekend gemaakt.

Verdere informatie
over de programmering of andere zaken kunt u terecht op facebook.nl/peelfeesten-helenaveen

Opgave
Via supersunday@peelfeesten.nl

Verschillende activiteiten en deelname 
Gratis.

Informatie
over de programmering of andere zaken op de Facebook pagina van de Peelfeesten, te bereiken via www.peelfeesten.nl


Praktische informatie

Dag Van Tot Toelichting
Vrijdag 8 juni 2018 20:30
Zaterdag 9 juni 2018 18:00
Zondag 10 juni 2018 11:00

Oude Peelstraat Model.NdtrcItem.HouseNumber
5759 PA, Helenaveen